Mobile menu
شنبه, 14 تیر 1393 ساعت 12:13

آموزش غیر حضوری

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)

 آموزش غیر حضوری
موسسه مدیریت پروژه آریانا
Don’t Do it; If You Don’t Know it

آموزش غير حضوري يا آموزش از راه دور ،روش غير مستقيم آموزشي نظام مندي است که  بر اساس جدايي جغرافيايي معلم و فراگير استوار است و روابط آموزشي بين معلم و فراگير بر پايه استفاده از فناوري نوين ، تصوير داده ها ، و چاپ ، که تدريس در آن بين دو حيطه حمايت کامل و عدم حمايت کامل از ياد گيرنده است ، شکل مي گيرد .
به عبارت ديگر ، آموزش غیر حضوری نوعي روش آموزشي است که يادگيري در آن فردي ، مستقل و متکي به فراگير است و انتقال  مسئوليت ياد گيري از ياد دهنده به يادگيرنده صورت مي گيرد .

 

هرچند بهترين و با اصالت ترين نوع آموزش شيوه آموزش حضوري است که فراگيران با معلم ، ارتباط رودر رو دارند اما به دليل پيچيدگي هاي عصر ارتباطات و همچنين براي تکميل مباحث مطرح شده آموز ش حضوري ، گسترش آموزش هاي نيمه حضوري و غير حضوري ، اهميت خاصي پيدا کرده است .


از مزاياي اين شيوه آموزش مي توان به موارد زير اشاره کرد :

          تعليم فراگيران بيشتر
          کاهش هزينه هاي سرانه اموزشي
          برتري سطح يادگيري
          فراهم آوردن امکانات آموزشي در نقاط دور افتاده و محروم
          عدم محدوديت مکاني و زماني آموزش

 
ازمعايب اين شيوه آموزشي نيز مي توان موارد ذيل را نام برد :

           عدم ارتباط چهره به چهره و عاطفي ياد دهنده و ياد گيرنده
            نبود امکانات کلامي و محروميت از نقش و تاثير فراوان آن عدم امکان رفع اشکال هنگام بروز مشکل يا سوال
           عدم اطمينان از يادگيري کامل در عمل پس از آموزش
           عدم  دريافت بازخورد سريع و مناسب

 

تاریخچه:

 آموزش غير حضوري از شکل هاي ساده آموزش مکاتبه آغاز شدکه از امکانات نوشتاري و چاپي بهره مي برند و به تدريج استفاده از امکانات چند رسانه اي وصوتي ، تصويري و شبکه هاي آموزشي به آن اضافه شد و با پيشرفت تکنولوژي ، آموزش هاي الکترونيکي و اموزش هاي مجازي را نيز در بر گرفت و امکان ارتباط دو سويه نيز فراهم امد و هر روز پيشرفته تر و گستر ده تر و فراگير تر مي شود . امروزه در ايران  موسسات زیادی در اين زمينه فعاليت می کنند و روز به روزبر حجم مکان هايي که از اين نو ع آموزش براي انتقال مفاهيم مورد نظر خود استفاده مي کنند افزوده مي شود .

چرا بسته آموزشی غیر حضوری
تا بحال برای یادگیری مدیریت پروژه باید به محل موسسه آریانا  مراجعه میکردید ولی امروز با استفاده از بسته های آموزشی  غیر حضوری، میتوانید با مطالعه بسته غیر حضوری از حضور اساتید مجرب موسسه در منزل یا محل کار خود بهره ببرید و در انتها گواهینامه معتبر موسسه مدیریت پروژه آریانا را دریافت کنید
بسته های آموزشی غیر حضور آریانا  شامل همه دوره های آموزشی موسسه به همراه تستهای ارزیابی آنلاین به همراه گواهینامه معتبر  داخلی و بین المللی آریاناست
ناست


آموزش غیر حضوری در آریانا:

موسسه مدیریت پروژه آریانا با قدمت بیش از ده سال تجربه آموزش و با برگزاری ده ها دوره تخصصی در زمینه مدیریت پروژه و با گرد آوری منابع کاربردی و غنی و تولید جزوات و بسته های آموزشی پرمخاطب توسط اساتید مجرب و برجسته ، بعد از بیش از ده سال تجربه آموزش اینک با هدف " کاهش هزینه های آموزش" نظیر هزینه انفکاک پرسنل سازمان جهت آموزش، هزینه تحمیلی حق ماموریت، هزینه ایاب ذهاب ، هزینه اقامت و ... در سال جدیددوره های کاربردی غیر حضوری را برای اجرا بصورت انفرادی و یا سازمانی تولید کرده است . افراد یا سازمان ها می توانند با صرف کمترین هزینه و وقت به منابع آموزشی مورد نظر خود دسترسی یافته و بعد از گذراندن آزمون مربوط به منبع مذکور مدرک معتبر دریافت نمایند.افراد پس از پر کردن فرم مخصوص و ارسال آن به دبیر خانه موسسه و پرداخت هزینه دوره مورد نظر بسته آموزشی مربوطه را دریافت نموده و یکماه پس از دریافت بسته آزمون آنلاین مربوط به دوره سپری شده را انجام داده و مدرک دریافت خواهند کرد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دریافت بسته آموزشی با دبیرخانه به شماره تلفن 88342908-88342909  ( بخش آموزش غیر حضوری) داخلی 312 خانم دایم یار و یا 301 خانم کسری تماس حاصل فرمایید .

بعد از مطالعه بسته آموزشی غیر حضوری ، برای دریافت گواهینامه معتبر آریانا ضروری است در آزمون انلاین تستی مربوطه به صورت اینترنتی و غیر حضوری در محل خودتان شرکت فرمایید.

در صورت قبولی در این آزمون، گواهینامه گذراندن دوره به ارزش حداقل 8 PDU  برای جنابعالی صادر می گردد.

آریانا اعتبار گواهینامه های خود را از انستیتو مدیریت پروژه PMI ، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور، وزارت صنایع و معادن ، شرکت ملی نفت ایران و انجمن مدیریت پروژه ایران دریافت می کند.


فرم ثبت نام آموزش های غیر حضوری

قیمت دوره های غیر حضوری

 

 

 

آریانا صلاحیت های آموزش های حرفه ای خود را از سازمان فنی و حرفه ای، وزارت صنایع و معادن، شرکت ملی نفت ایران ، انجمن مدیریت پروژه ایران ، مرکز تحقیقات مدیریت کیان و موسسه آموزش عالی آزاد سریرا  و نیز صلاحیت مشاوره مدیریت خود را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و انجمن مشاوران مدیریت ایران کسب نموده است.

به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه معتبر (قابل قبول توسط PMI) داده خواهد شد.

 

مبلغ 25.000 تومان جهت ارسال بسته آموزشی و گواهینامه دوره به مبلغ دوره اضافه میگردد

برخی از دوره های آموزشی غیر حضوری :

مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK
مبانی حقوقی ، فهرست بها ، شرایط عمومی و خصوصی پیمان
تدوین ساختار شکست کار WBS
اصول و روشهای ارزیابی اقتصادی پروژه ها
مدیریت دانش و ثبت درس آموخته ها
فرایند تهیه گزارشات حرفه ای پروژه ها
مدیریت ادعا، اصول ی پروژه ها
مدیریت ادعا، اصول Claim  و حل و فصل اختلافات

برای مشاهده لیست کامل دوره ها همراه با قیمت کلیک کنید . . .

خواندن 13148 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 29 فروردين 1394 ساعت 16:19
محتوای بیشتر در این بخش: آموزش مدیریت پروژه بر اساس PMBOK »

جوملا فارسی