Mobile menu
چهارشنبه, 11 آبان 1390 ساعت 13:58

روز جهانی مدیریت پروژه مبارکباد !

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روز جهانی مدیریت پروژه مبارکباد !
اولین پنج شنبه ماه نوامبر هر سال به کوشش PMI به نام روز جهانی مدیریت پروژه که بهIPM Day  معروف می باشد نام گذاری شده است.
امسال نیز امروز پنج شنبه 13 آبان ماه 1395 به عنوان روز جهانی مدیریت پروژه تعیین شده است.  هــــدف اصلی از تعیین یـک روز مشخص به عنـــوان روز جهانی مدیریت پروژه، ایجاد حرکتی جمعی و در سطح جهانی برای یادآوری اهمیت و نقش مهم مدیران و تیم‌هایی است که سازمان‌های پروژه محور را در کسب موفقیت‌های کوچک و بزرگ و دستیابی به نتایج قابل انتظار پروژه‌ها یاری نموده‌اند.

در چنین روزی در برخی از کشورها همایش‌ها و برنامه‌هایی رسمی در سطح گسترده برگزار می‌شود. در این برنامه‌ها مدیران پروژه، حامیان پروژه و عوامل اجرایی گرد هم جمع می‌شوند و با برگزاری برنامه‌های مختلف، اهمیت مدیریت پـروژه را در کسب و کـارهای کوچک، متـوسط، بـزرگ و پـروژه‌هـای دولتی مورد توجـه قرارداده،تجارب ارزنده فردی و ســــازمانی را ارایه و به اشتراک می‌گذارند. علاوه بر این، برخی شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز برنامه‌های غیر رسمی و در سطح کوچک‌تری برگزار می‌کنند. آنچه مهم است آن است که کلیه شرکت‌های پروژه‌محور و شرکت‌هایی که متدولوژی‌های مدیریت پروژه را به کار می‌گیرند، بدون هرگونه مرزبندی در ملیت و نوع پروژه، در صنایع گوناگون و کسب و کارهای کوچک یا بزرگ، به صورت رسمی یا غیر رسمی، اما هماهنگ و در سرتاسر دنیا، اهمیت و جایگاه مدیریت پروژه را ارج می‌نهند.


موسسه مدیریت پروژه آریانا این روز فرخنده را به همه فعالان عرصه مدیریت پروژه و نیز پروژه کاران کشور تبریک گفته و و موفقیت همه عزیزان را در تحقق اهداف پروژه های خود آرزومند است
خواندن 3295 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 15:00

جوملا فارسی