Mobile menu
یکشنبه, 22 آذر 1394 ساعت 20:53

شرایط و قوانین استفاده خدمات موسسه مدیریت پروژه آریانا

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های موسسه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، و قصد ثبت نام در دوره و یا استفاده از خدمات را دارد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات موسسه ، مانند متن ، گرافیک ، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه آریانا جزئی از اموال موسسه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی دارد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.aryanapm.com است.  
کاربران باید هنگام ثبت نام در دوره  مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، موسسه مسئولیتی در مقابل نواقص خدمات ندارد.
کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

خواندن 4384 دفعه
جوملا فارسی