Mobile menu

همه شاخصهاي موردنیاز براي ارزيابي مالي هر طرح سرمایه‌گذاری، در اين كارگاه ارائه خواهد شد. هم شاخصهاي مربوط به بهاي تمام‌شده، قيمت فروش و نقطه سربه‌سر و هم شاخصهاي مربوط به جريان نقدينگي و ارزش زماني پول (دوره و نرخ بازگشت سرمايه، NPV، IRR، MIRR،PI و ...). همچنين موارد خاص مربوط به بازار ايران (تورم، تغييرات نرخ ارز و ...) و استانداردهاي بانكي و بین‌المللی موجود براي محاسبه دوره عمر، استهلاك و ... موردبحث قرار خواهد گرفت.
به شرکت‌کنندگان در كارگاه فایل‌های آماده و فرمول نویسی شده‌ای در EXCEL، تقديم خواهد شد كه بیش از نيمي از مسير را رفته اند و مابقي فقط به متناسب‌سازی و استفاده در طرح‌ها مربوط می‌شود. با توجه به مثال‌ها و مطالعات موردی ارائه‌شده در کارگاه، شرکت‌کنندگان محترم بر ارزیابی سریع و چابک طرح‌ها متناسب با شرايط ايران مسلط شده و قادر به تهيه گزارش‌های مديريتي كمي و تصمیم‌ساز خواهند بود.

استقرار و بکار گیری مفاهیم برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکتهای پروژه محور توسط    نرم افزارهای مشهور این حوزه صورت می گیرد که نرم افزار مایکروسافت پروجکت بیش از دو دهه است که توسط مایکروسافت به این منظور ارائه گردیده و توسط کاربران برای کنترل پروژه های سازمان استفاده می گردد. این نرم افزار از قوی ترین، منعطف ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای مدیریت پروژه است  که آخرین  نسخه آن 2013   می باشد.

دریافت گواهینامه های حرفه ای بین المللی در حوزه مدیریت پروژه از بهترین خواسته های مشترک بین افراد و شرکتها بالنده پروژه محور محسوب می شود. شرکت کنندگان این دوره که قبلا با استاندارد PMBOK آشنایی پیدا کرده اند با نکات کلیدی و ظرایف آزمون کاملا آشنا شده و آماده قبولی در آزمون نهایی می شوند.

خدمتی جدید از موسسه مدیریت پروژه آریانا در سال ۱۳۹۶

مشاوره برای مسیر شغلی و انتخاب دوره‌های آموزشی مناسب برای فعالان حرفه

با کمک فعالان و مدرسان شناخته شده در حرفه

همراهان عزیز و همیشگی موسسه مدیریت پروژه آریانا، با توجه به تجارب ۱۵ ساله، موسسه خدمت جدیدی را برای طراحی مسیر شغلی اختصاصی و انتخاب دوره‌های متناسب برای فعالان حرفه مدیریت پروژه و زیر مهارت‌های زیر مجموعه آن (مدیرت قراردادها / مدیریت هزینه / برنامه‌ریزی و کنترل پروژه / نظایر آن) طراحی و در سال جدید ارایه خواهد داد.

برای استفاده از خدمات این برنامه چه کنیم؟

  • رزومه خود را به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید
  • از ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ با موسسه مدیریت پروژه آریانا تماس بگیرید
  • برای مشاوره تعیین وقت کنید
  • در جلسه مشاوره شرکت کنید


هزینه برنامه مشاوره: برنامه مشاوره در راستای مسئولیت‌ها و رسالت‌های حرفه‌ای و اجتماعی موسسه طراحی شده ور برگزار می‌شود و شرکت در رایگان می‌باشد.

دوره عالي تربيت مدير حرفه‌اي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه
Project Planning and Control Professional Manager
 (APEC – PPCPM)

امروزه برنامه‌ريزي و كنترل پروژه به عنوان يك شغل مستقل در سازمان‌هاي پروژه محور مورد توجه قرار گرفته‌است. توجه به اين جايگاه به عنوان يك شغل مستقل از يك سو و ماهيت بين رشته‌اي آن از سوي ديگر باعث شده‌است، سازمان‌ها (به ويژه در مواردي كه چندين پروژه در آنها در حال اجراست) در جذب نيروي مديريتي در اين حوزه با محدوديت‌هايي در گزينش نيروي مناسب مواجه شوند و از سوي ديگر رسيدن مديران منتخب به كارايي مطلوب زمان نسبتاً زياد و فرآيند نسبتاً پيچيده‌اي را نياز داشته باشد.

هدف دوره
دوره عالي تربيت مدير حرفه‌اي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه با هدف تحقق اهداف زير طراحي شده‌است:
•  تسلط مخاطبين بر به‌كارگيري دانش، مهارت و ابزارهاي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه و آمادگي براي ايفاي نقش مدیر برنامه‌ريزي و كنترل پروژه در سازمان‌هاي پروژه محور
•  آشنايي مخاطبين با فضاي كار حرفه‌اي و آمادگي براي ورود به سازمان‌ها
•  تجميع اطلاعات مورد نياز مدیران برنامه‌ريزي و كنترل پروژه در قالب يك برنامه‌ آموزشي يكپارچه
•  ايجاد مبنايي مناسب براي سازمان‌ها در انتخاب كارشناسان از طريق آموزش و ارزيابي تخصصي مدیران

مهمترین منابع  و مراجع طراحی برنامه تربیت مدیر حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه
•  مدارک، مستندات و استاندارد های موسسه مدیریت پروژه (PMI)
•  مدارک، مستندات و برنامه های آموزشی انجمن های بین المللی فعال در حوزه مدیریت پروژه و مدیریت هزینه

ضوابط اعطای گواهینامه دوره
به شركت‌كنندگان در دوره كه در حداقل 75% برنامه شركت نموده باشند و آزمون نهايي را با موفقيت بگذرانند، گواهي‌نامه موفقيت در دوره اعطا خواهد شد. اين دسته از شركت‌كنندگان در صورت تمايل مي‌توانند گواهي‌نامه‌اي جداگانه‌اي به ارزش 60PDU را دريافت كنند.
به آن دسته از شركت‌كنندگان كه در آزمون نهايي موفق نشوند، به شرط حضور در حداقل 75% برنامه، گواهي‌نامه حضور در دوره اعطا خواهد شد.

شرايط حضور در دوره :
•  دارا بودن حداقل مدرك كارشناسي معتبر
•  حداقل سه سال سابقه كار در برنامه‌ريزي و كنترل پروژه و موفقيت در مصاحبه ورودي


عناوين دروس دوره تربيت مدیر حرفه‌اي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه
ثبت نام و هزینه شرکت در دوره :
برای هماهنگی جهت مصاحبه ورودی، ارسال مدارک و اطلاع از هزینه های شرکت در دوره لطفاً با موسسه مدیریت پروژه آریانا تماس بگیرید.

تماس با دبیرخانه
تهران، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملایری پورغربی، پلاک 37، واحد 4 شماره.  تماس :88342908-9 نمابر : 88342913

دوره عالي تربيت كارشناس حرفه‌اي مدیریت قراردادهای پروژه
Professional Project Contract Engineer
(APEC – PPCE)

امروزه مدیریت قراردادها به عنوان يك شغل مستقل در سازمان‌هاي پروژه محور مورد توجه قرار گرفته‌است. توجه به اين جايگاه به عنوان يك شغل مستقل از يك سو و ماهيت بين رشته‌اي آن از سوي ديگر باعث شده‌است، سازمان‌ها در جذب نيروي كارشناسي در اين حوزه با محدوديت‌هايي در گزينش نيروي مناسب مواجه شوند و از سوي ديگر رسيدن كارشناسان منتخب به كارايي مطلوب زمان نسبتاً زياد و فرآيند نسبتاً پيچيده‌اي را نياز داشته باشد.

هدف دوره
دوره عالي تربيت كارشناس حرفه‌اي مدیریت قراردادهای پروژه با هدف تحقق اهداف زير طراحي شده‌است:
•  تسلط مخاطبين بر به‌كارگيري دانش، مهارت و ابزارهاي مدیریت قراردادهای پروژه و آمادگي براي ايفاي نقش كارشناس قراردادها در سازمان‌هاي پروژه محور
•  آشنايي مخاطبين با فضاي كار حرفه‌اي و آمادگي براي ورود به سازمان‌ها
•  تجميع اطلاعات مورد نياز كارشناسان قراردادها در قالب يك برنامه‌ آموزشي يكپارچه
•  ايجاد مبنايي مناسب براي سازمان‌ها در انتخاب كارشناسان از طريق آموزش و ارزيابي تخصصي كارشناسان

 

شرايط حضور در دوره
شركت‌كنندگان در دوره بايد داراي شرايط زير باشند:
•  دارا بودن حداقل مدرك كارشناسي معتبر
•  موفقيت در مصاحبه ورودي

مهمترین منابع و مراجع طراحی برنامه تربیت کارشناس حرفه ای مدیریت قراردادهای پروژه
•  ضوابط نظام فنی و اجرایی کشور
•  ضوابط قراردادهای وزرات نفت
•  الگوهای شناخته شده بین المللی در عقد قراردادها
•  الگوهای شناخته شده بین المللی در مدیریت دعاوی
•  قوانین و مقررات جاری کشور در زمینه عقد قراردادها

ضوابط اعطای گواهینامه دوره
به شركت‌كنندگان در دوره كه در حداقل 75% برنامه شركت نموده باشند و آزمون نهايي را با موفقيت بگذرانند، گواهي‌نامه موفقيت در دوره اعطا خواهد شد. اين دسته از شركت‌كنندگان در صورت تمايل مي‌توانند گواهي‌نامه‌اي جداگانه‌اي به ارزش 60PDU را دريافت كنند.
به آن دسته از شركت‌كنندگان كه در آزمون نهايي موفق نشوند، به شرط حضور در حداقل 75% برنامه، گواهي‌نامه حضور در دوره اعطا خواهد شد.

عناوين دروس دوره تربيت كارشناس حرفه‌اي مدیریت قراردادهای پروژه
ثبت نام و هزینه شرکت در دوره :
برای هماهنگی جهت مصاحبه ورودی، ارسال مدارک و اطلاع از هزینه های شرکت در دوره لطفاً با موسسه مدیریت پروژه آریانا تماس بگیرید.

تماس با دبیرخانه
تهران، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملایری پورغربی، پلاک 37، واحد 4 شماره.  تماس :88342908-9 نمابر : 88342913


تربيت كارشناس حرفه‌اي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه
Project Planning and Control Professional
 (APEC – PPCP)

امروزه برنامه‌ريزي و كنترل پروژه به عنوان يك شغل مستقل در سازمان‌هاي پروژه محور مورد توجه قرار گرفته‌است. توجه به اين جايگاه به عنوان يك شغل مستقل از يك سو و ماهيت بين رشته‌اي آن از سوي ديگر باعث شده‌است، سازمان‌ها در جذب نيروي كارشناسي در اين حوزه با محدوديت‌هايي در گزينش نيروي مناسب مواجه شوند و از سوي ديگر رسيدن كارشناسان منتخب به كارايي مطلوب زمان نسبتاً زياد و فرآيند نسبتاً پيچيده‌اي را نياز داشته باشد.

در سال‌های اخیر مهارت در تحلیل کسب و کار به یکی از مهارت‌های موثر در مدیریت و به مدیریت پروژه تبدیل شده و در این میان موسسات مختلف به انتشار استانداردها و الگوهای مرتبط و اعطای گواهی‌نامه در این زمینه پرداخته‌اند.

یکی از معتبرترین این موسسات موسسه مدیریت پروژه (PMI) است که با طراحی و اجرای برنامه PMI-PBA مسیر جدیدی را پیش روی کارراهه شغلی فعالان حوزه مدیریت و مدیریت پروژه گشوده‌است.

با توجه به مطالعات، برنامه ریزی ها و تلاش های صورت گرفته در مورد نیاز فعالان مدیریت پروژه و نیز بررسی گواهینامه های حرفه‌ای جدید در حوزه ، موسسه مدیریت پروژه آریانا در سال 1396 چهار دوره جدید زیر را برای نخستین بار اجرا می نماید:

 

هر سازمانی برای پیشبرد فعالیت های خود به سرمایه های انسانی آموزش دیده و با مهارت کافی برای احراز مشاغل مختلف نیاز دارد. از منظر مدیران سازمان ها، کارشناسان باید ضمن اشراف تخصصی به دانش مورد نیاز حوزه کاری خود، مهارت ها و قابلیت های شغل مورد نظر راداشته باشندکسب این مهارت ها به طور معمول در طول زمان و کسب فرصت سعی و خطا به دست می آید.
در برنامه های آموزشی کارشناس حرفه ای تلاش می شود با ارائه آموزش های چند وجهی از یک سو افراد با آمادگی بالاتری آماده پذیرش امور کارشناسی باشند و از سوی دیگر با کاهش مدت فرآیند سعی و خطا، مدت زمان لازم برای کسب ویژگی ها و مهارت های مورد نظر در سازمان ها کاهش یابد از این رو حضور در دوره های آموزشی کارشناس حرفه ای برای فعالیت در یک سازمان جدید، یک واحد سازمانی جدید یا شغل جدید، به دانش آموختگان دانشگاه ها و کارشناسان سازمان ها توصیه میشود.

اهداف برنامه
در طراحی برنامه جامع آریانا برای توانمند سازی کارشناسان و مدیران حرفه ای تحقق مبانی زیر هدف گذاری شده است:


•    اطمینان از کیفیت برنامه با بهره گیری از متخصصان دارای دانش و تجربه در تمام مراحل طراحی، برگزاری و نظارت بر برنامه
•    پشتیبانی کامل شرکت کنندگان در دوره ها برای حداکثر فراگیری و آمادگی تصدی مشاغل مرتبط از طریق فرآیندهای تجربه شده
•    افزایش اعتماد به نفس شرکت کنندگان در برنامه برای حضور در حرفه
•    طراحی و برگزاری برنامه بر اساس تجارب موفق صنعت و استانداردهای به روز بین المللی


خدمات ویژه و اختصاصی به شرکت ها، سازمان ها و انجمن های صنفی و حرفه ای:
موسسه مدیریت پروژه آریانا آمادگی دارد با توجه به نیاز یا برنامه شرکت ها، سازمان ها و انجمن های صنفی و حرفه ای، برنامه ای جامع را در حوزه های مرتبط با مدیریت پروژه، متناسب با نیاز سازمان ها و در قالب خدمات زیر متناسب سازی/اختصاصی سازی نماید.
•    شناسایی نیازها و مشاغل مرتبط با حوزه مدیریت پروژه
•    طراحی برنامه متناسب سازی/اختصاصی شده توسعه شایستگی ها در مشاغل مرتبط با مدیریت پروژه
•    برگزاری دوره ها به صورت درون سازمانی
•    ارزیابی فراگیران متناسب با نیاز سازمان

 

بیست  و چهارم و بیست و پنجم  بهمن ماه سال جاری، جامعه مدیریت پروژه کشور همانند سال های گذشته با حضور در دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران گرد هم آمدند تا جدیدترین دستاوردها و تجربیات خود در این حوزه را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

موسسه مدیریت پروژه آریانا همانند گذشته در این رویداد علاوه بر برپایی غرفه همراه با ارائه جدیدترین دوره های آموزشی، خدمات مشاوره و جلسات پرسش و پاسخ با حضور اساتید با تجربه خود، در بخش های مختلف از جمله ارائه کارگاه های آموزشی و بیان تجارب مدیریتی نیز از حضور اساتید و صاحبنظران همکارش بهره برد.

«شروعقبلی12345678910بعدیپایان»
صفحه1 از203

جوملا فارسی