Mobile menu
شنبه, 18 مرداد 1393 ساعت 16:43

تجارب مهندس یوسف آبادی درخصوص اخد گواهینامه PMP

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

مصاحبه با مهندس یوسف آبادی درخصوص تجارب  ایشان در کسب گواهینامه PMP
جناب آقای مهندس ضمن معرفی خود آخرین سوابق و مسوولیت های اجرائی جنابعالی چه بوده است؟
اینجانب حمید رضا یوسف آبادی ، کارشناس مهندسی صنایع ،  شاغل در یکی از شرکتهای مهندسین مشاور فعال در پروژه های صنعتی و مسول برنامه ریزی یکی از پروژه های آن شرکت می باشم.


انگیزه اصلی شما برای اخذ گواهینامه PMP چه بود؟
هدف اصلی بنده از گرفتن مدرک PMP ارتقاء شغلی ،  درک بهتر مدیریت پروژه در ساز و کارهای جهانی و در صورت وجود  فضای مناسب ، توسعه و ترویج فرهنگ اصلی مدیریت پروژه در جوامع مختلف کاری می باشد.

فرایند آمادگی جنابعالی برای موفقیت در آزمون نهائی چه بود و در جه تاریخی موفق به اخذ گواهینامه  حرفه ای مدیریت پروژه شدید؟
حضور در کلاس آمادگی آزمون موسسه مدیریت پروژه آریانا بسیار برای بنده  مفید بود و توانستم مطالبی را که قبلا مطالعه کرده بودم به صورت طبقه بندی شده و مدون در ذهن خود نگه دارم. بنده درکلاس آمادگی آزمون PMP که با تدریس منحصر بفرد آقای مهندس زمانی همراه بود حضور داشتم. و در جون 2014 موفق به دریافت گواهینامه PMP از موسسه مدیریت پروژه آمریکا شدم.

چه برنامه ای را بعد از دریافت این گواهینامه دنبال می کنید؟
توسعه دانش مدیریت پروژه و همگام بودن با مفاهیم جدید و بروز دنیا
چه توصیه هایی برای سایر علاقمندان برای کسب آمادگی برای موفقیت در آزمون نهایی دارید؟
پیشنهاد بنده به تمام علاقمندان برای کسب مدرک PMP این است که منابع مهم ، کلیدی و توصیه شده توسط اساتید آریانا را مطالعه کرده و کاربرد آن را در محیط های واقعی حتی به صورت شبیه سازی شده پیدا کنند تا درک بهتر و عمیق تری نسبت به مفاهیم مدیریت پروژه پیدا کنند همچنین توصیه من به همه عزیزان علاقمند در حوزه مدیریت پروژه این است که تمام مطالب و آموخته های خود را بر اساس چهار اصل Responsibility ، Respect ، Fairness و Honesty که منابع آن در سایت PMI وجود دارد ، قرار دهند تا در دنیای مدیریت پروژه با سلامت بیشتری بتوانند گام بردارند.

خواندن 2593 دفعه

جوملا فارسی