Mobile menu
سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 13:15

آموزشهای بهبود فرآیند و کیفیت مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

آموزشهای بهبود فرآیند و کیفیت

در دوره های آموزشی بهبود فرآیند و کیفیت فراگیران به سرعت در می یابند که چگونه با اندازه گیری سطح عملکرد کنونی و گزینش ابزارهای آماری قدرتمند سریع به نتیجه برسند. در این آموزشها شش سیگما و نابسازی به عنوان دو متدولوژی قدرتمند برای بهبود عملکرد سازمان آموخته می شود و در کنار آن فراگیران دیگر ابزارهای تکمیلی را که در چهارچوب این دو متدولوژی می تواند به کار گرفته شود به خوبی می آموزند.

شش سیگما و نابسازی بیهوده کاری ها یا کارهای بی ارزش افزوده را از میان می برند، بر شتاب فرآیندها می افزایند، زمان انجام سفارشها را به همراه نوسان فرآیند کاهش می دهند تا به کیفتی بی نقص و قیمت تمام شده کمتر دست یابند.

روش نابسازی با نگریستن در زمان و روانی جریان ارزش در سازمان و کاهش بیهوده کاری ها به عنوان اصل بنیادی می کوشد تا از زمان انجام سفارش ها بکاهد و به روانی جریان کالا یا خدمات بیافزاید. به این معنی که سفارش مشتری بهنگام با کمترین اتلاف زمان و هزینه همراه با بالاترین کیفیت برآورده شود. از آنجایی که برخی از تاخیرها به سبب مشکلات کیفیتی مانند دوباره کاری و ضایعات است، به شش سیگما و ابزارهای حل مساله اش نیاز است تا این مشکلات حل شود تا از نوسانها و عیوب کالاها یا خدمات کاسته شود.


در آموزش های ما تلاش می شود تا بر تکیه بر چهارچوب DMAIC و مدیریت جریان ارزش از مزیت های هر دو روش شش سیگما و نابسازی برای بهبود فرآیند و ریشه یابی مشکلات بهره برد. همچنین درخواهید یافت از چه ابزاری کجا، کی و چگونه باید بهره برد تا ریشه ی مشکلات شناسایی و راهکارهای موثر ارائه شود. برآیند نهایی، کاهش هزینه ها، زمان کمتر پاسخگویی به درخواست خریدار، نرمش بیشتر در عملکرد همراه با بهبود کیفیت است.

 

دوره های آموزشی کنونی برای نامنویسی!

فهرست کامل دوره های بهبود فرآیند و کیفیت

اعتبار گواهی نامه های شش سیگمای ناب

بروشور کامل بخش بهبود فرآیند و کیفیت

 

خواندن 2391 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 12:27
محتوای بیشتر در این بخش: « آموزش مدیریت پروژه
جوملا فارسی