اولین همایش تخصصی مدیریت دعاوی پروژه

26 و 27 تیرماه 1396

دانش و مهارت خود را در زمینه مدیریت دعاوی پروژه به روز نمایید و روابط حرفه ای خود را در این زمینه توسعه دهید

محل برگزاری:تهران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
آدرس: تهران– تقاطع بزرگراه جلال آل احمد و بزرگراه شهید چمران زیر پل نصر ( گیشا) جنب دانشگاه تربیت مدرس - دانشکده مدیریت - دانشگاه تهران- تالار الغدیر، طبقه اول

چکیده پیام دبیر علمی همایش


می توان ادعا کرد پیشرفت های حاصل از توسعه اقتصادی و اجتماعی جوامع موجب گسترش فعالیت ها در ارتباط با پروژه ها و طرح ها در همه صنایع از جمله نفت و گاز، نیرو، ساخت و... و همچنین تحولات وسیعی در مدیریت پروژه شده است.پروژه هایی از این دست سهم قابل توجهی از منابع مالی کشور را به خود اختصاص داده اند.با توجه به تحولات چند ساله اخیر و همچنین در آستانه یک سالگی توافق برجام و با امید به رونق بازار کسب وکار انتظار می رود سیر صعودی انجام پروژه ها روند رو به رشدی داشته باشد. مطابق با چنین تحولاتی شایسته است سازمان ها و به تبع آن همه افراد در گیر در پروژه ها با افزایش توان علمی و بهره گیری از تجارب گذشته آماده رویارویی هر چه بهتر با چنین دگرگونی هایی باشند.
به دنبال افزایش پیچیدگی های فنی و مدیریتی، طرفین درگیر در پروژه ها دچار تجربیاتی سخت حول محور تضادها شده اند، با گذشت زمان گاه این اختلافات به دعاوی و در مرحله بعد به منازعات قانونی بدل گشته است و باعث وارد آمدن خسارات مالی و زمانی به پروژه ها گردیده است، چنانکه گاه تا صد درصد افزایش زمان و هزینه به پروژه ها تحمیل شده است. از آنجا که موضوعات مربوط به دعاوی پروژه علی رغم اهمیت و تاثیرگذاری قابل توجهی که در رسیدن به اهداف اساسی پروژه دارند کمتر به صورت تخصصی مورد توجه قرار گرفته اند، اولین همایش تخصصی مدیریت دعاوی پروژه با رویکرد پیشگیری، کاهش و حل و فصل هر چه بهتر این دعاوی با دعوت از سازمان ها و اساتید برجسته و صاحب نظران در این حوزه، در تلاش است بستری مناسب جهت همفکری و به اشتراک گذاری بهترین تجارب و درس آموخته فراهم سازد.
دکتر مجتبی حسینعلی پور - دبیر علمی

کارگاه های آموزشی و تجربیات سازمانی

اسپانسرهای همایش های ما

با اسپانسرین ما بیشتر آشنا شوید

Platinum 1
Platinum 2
Gold 2
Platinum 3
Gold 3
Gold 4
Silver 1
Silver 2
Silver 3
Silver 4
22

مکان برگزاری همایش

محل برگزاری:تهران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران