قوانین و مقررات خرید از سایت آموزشی مدیریت پروژه آریانا

 1. روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه فرآیندهای ثبت نامی در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شود.
 2. کلیه سفارشات ثبت شده در سایت مدیریت پروژه آریانا از طریق ایمیل به داوطلب اطلاع داده می‌شود.
 3. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی دوره‌های آموزشی در سایت آریانا حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط داوطلب برای موسسه مدیریت پروژه آریانا محفوظ است. موسسه آریانا در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آریانا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 4. داوطلبین باید هنگام ثبت سفارش و پرداخت شهریه در دوره مورد نظر خود، فرم خرید را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، خرید داوطلب قابل پیگیری و انجام نخواهد بود. بنابراین درج نام و نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، شماره تماس، کد ملی و کدپستی به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، موسسه آریانا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از داوطلب، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.
 5. در صورت تکمیل ظرفیت دوره به داوطلب اطلاع‌رسانی شده و مدیریت‌پروژه آریانا مجاز است داوطلب را در لیست کلاس بعدی رزرو نماید و در صورت عدم توافق ایشان، وجه پرداختی به حساب ایشان عودت می گردد.
 6. شرایط دریافت گواهینامه دوره :
  1-حضور در کلاس (حداقل زمان حضور جهت دریافت گواهینامه 60 درصد از زمان دوره)
  2-بازخورد مثبت از نتیجه ارزیابی توسط استاد
  لازم به توضیح است سیستم حضور و غیاب به صورت اتوماتیک می باشد و غیبت افراد در میزان PDU آموزشی که در گواهینامه درج می شود تاثیرگذار خواهد بود.آنلاین بودن شما در زمان دوره به منزله حضور شما در کلاس می باشد.
 7. در صورت به حدنصاب نرسیدن دوره ثبت نام شده، به داوطلب اطلاع‌رسانی شده و در صورت توافق در لیست کلاس بعدی آن دوره یا کلاس‌های دیگر قرار می‌گیرند، در غیر این صورت وجه پرداختی به حساب ایشان عودت می گردد.
 8. هر داوطلب می‌تواند در صورت ثبت نام و پرداخت وجه دوره آموزشی تا ۱۴روز قبل از تاریخ شروع، دوره مورد نظر را کنسل کرده و با کسر ۱۰% هزینه خدمات آموزشی مبلغ مورد نظر به حساب ایشان عودت داده خواهد شد. لذا با گذشت بازه زمانی فوق امکان کنسلی دوره از طرف داوطلب وجود ندارد.(این شرایط شامل دوره‌های پیش‌ثبت نامی نیز می‌ ‏گردد).
 9. در صورت انتقال داوطلب به دوره‌ای غیر از دوره پرداختی (انتقالی از بندهای ۵ و ۶) کلیه شرایط و قوانین پرداختی مطابق دوره ثبت نامی جدید عمل خواهد شد.
 10. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات موسسه مدیریت پروژه آریانا مجاز به قطع ارائه خدمات آموزشی به دانش پژوه می باشد.
 11. انتقال از یک دوره به دوره ای دیگر فقط یکبار و تا ۱۴ روز قبل از شروع دوره و تایید مدیریت پروژه آریانا انجام می گردد.
 12. انجام فرایند عودت وجه پس از تایید مدیریت پروژه آریانا و دریافت شماره حساب یا شماره کارت از داوطلب تا ۱۰ روز کاری زمان می برد.
 13. اطلاع‌رسانی برگزاری دوره آموزشی( ارسال دعوت نامه) ۲ روز قبل از برگزاری دوره صورت می‌ پذیرد. دعوت نامه برای کارشناسان آموزش( برای شرکت ها و سازمان های شرکت کننده) و افراد حقیقی ارسال می‌گردد.
 14. فراگیرانی که قصد تهیه بلیط و رزو هتل جهت سکونت در تهران را دارند؛ در نظر داشته باشند که بعد از دریافت دعوت نامه اقدام نمایند.